מנגרים מהלב

שיטת המטא יכולות

השיטה הייחודית משלבת את כל החוזקות והאתגרים של המשתתף עם שיקוף הקבוצה.

כתוצאה מכך, ירוויח המשתתף תחושת שייכות, מסוגלות אישית ותפקוד גבוה ומקדם לטובת תכנון, ביצוע ובקרה עצמית סביב מוצר.

השיטה מאפשרת למשתתף להיות ’יותר מסך חלקיו”, על ידי יצירת תרומה לסביבה ותרומה לעצמי שלו.

יתרונות השיטה

WhatsApp Image 2020-03-05 at 16.45.05

גילוי יכולות התנהגותיות

השיטה מלמדת את המשתתף לחשוב על עצמו, על הסובבים לו ומכאן יוצרת אינטראקציות חברתיות המפתחות שייכות לקבוצה ולסביבה הרחבה. כשהמשתתף מגלה את יכולותיו הוא מאפשר לעצמו לנוע במנעד של רגשות בצורה בטוחה, להיות ממוקד, להסיק מסקנות ולהשתתף ממקום של שותפות. פועל יוצא של גילוי היכולות, יתבטא דרך הנגרות ביכולת עבודה תחת כללי בטיחות, שימוש במכשירים, עמידה בלוחות זמנים, סדר וארגון, הפחתת פרפקציוניזם ושימת דגש על תוצר משמח.

WhatsApp Image 2020-03-05 at 16.46.59

בניית קהילה אקולוגית

כולנו חלק מקהילה. האמת, כולנו חיים ביותר מקהילה אחת ובהחלט בעלי יכולת השפעה בכל אחת מהן. השיטה מגבשת את המשתתפים סביב מטרה אחת מרכזית. המטרה הינה שמירה על כדור הארץ שלנו. במהלך המפגש המשתתפים יעבדו עם עץ ממוחזר, ינהלו שיח קהילה ומכאן יתגבשו לדעה ולדרכי התמודדות עם האתגר שטמון בקהילה ממחזרת. הגיבוש סביב מטרה משותפת במהלך הסדנא מאפשר למשתתף לגבש את השקפותיו ולהשמיע קולו דרך תוצר ממוחזר ייחודי.

WhatsApp Image 2020-03-05 at 16.48.00

מיצוב תחושת שייכות

השיטה בונה קהילה, הקהילה משמשת כהיכל מראות עבור משתתפיה. כל משתתף עובר תהליך אימוני כפול: הסתכלות מהפנים לחוץ ומהחוץ לפנים. במהלך הסדנא המשתתף יתן מענה לשאלות העולות מעצם תכנון המוצר, הצרכים המיוחדים שלו והאתגרים הקבוצתיים שהמוצר מעמיד אותו מולם. המחשבות שהמשתתף יחשוב בראשו יתומללו אל מול הקבוצה ומתוך השיח שיווצר יעבד המשתתף בעזרת המדריכה את עולמו הפנימי והחיצוני. תחושת השייכות תיבנה כשהמשתתף ירגיש קרקע בטוחה לחלוק את מחשבותיו, להרכיבם מחדש במידת הצורך ולתרום למחשבה של האחר.

LOGO

עדיין לא רשום? פתח עכשיו מנוי לאתר בחינם.