מנגרים מהלב

תוצאה אקולוגית

השגת אמונה בעצמי, נעשית באמצעות שינוי אופן ההסתכלות עליי, הסתכלות אובייקטיבית יותר על היכולות שלי, הסתכלות מחודשת. יש הבדל בין לסמוך על עצמי שאומר “מה שלא יהיה – יהיה בסדר!”, לבין להאמין בעצמי שזה “אני הכי טוב שיש”, שניהם יחד גורמים לאדם “לקפוץ למים” ללמוד מתוך תנועה, להתמודד עם המצב.

בג’ונגל בעלי החיים התמודדו עם 3 F: 

  1. fight – לריב, 
  2. flight – לברוח
  3. freeze – לקפוא

כשאדם מאמין בעצמו ומתמודד – הוא מוסיף לעצמו דרך חדשה/ F חדשה:

 face it – להתמודד עם זה. 

אדם המתמודד עם הפחדים, המחשבות, השאיפות שלו הוא מוביל את עצמו תהליך התפתחות אישי שיוביל להצלחה. חווית ההצלחה מחזקת את הביטחון והאמונה בעצמו וכתוצאה מכך ההתנסויות החברתיות הופכות לחיוביות ומועצמות יותר. 

אחת הבעיות שמונעות מאיתנו להשיג את התוצאות שלנו היא תפיסות עולם מוטעות, יש לנו משהו בראש שמונע מאיתנו להשיג תוצאות ראויות, אנו חושבים על המחירים שנשלם, חושבים על “מה יגידו” ואז לא מעזים לבצע מעשה. כשחושבים שמישהו יפגע אם אני אצליח זו גם מחשבה שמונעת עשייה, הרי, ברור לנו שאם אני אצליח לא יקרה שום דבר רע, אבל המחשבה מנטרלת, אנו לא מוכנים לשלם את המחיר.

כשנוכל להיות שלמים עם התוצאה של עצמי זו תהיה תוצאה אקולוגית ואז ההישגים יעלו באופן משמעותי,

כשנהיה שלמים עם עצמינו – הכל יהיה קל יותר להתמודדות.

טיפים לחשיבה על האמונה בעצמכם:

כמה מכם רוצים לעשות את מה שאתם רוצים באמת?

כמה מכם הבינו שהפחדים מונעים מכם להצליח?

כמה מכם כבר הבינו שבלי הפחדים יהיה לכם טוב יותר בחיים?

תנו לעצמיכם אמון עמוק ביותר בעצמיכם, “כל אחד יכול” ו”אם אין אני לי…” – משפטים אלה אינם קלישאות. רק אני עצמי יכול/ה לשנות את עצמי…תנו לעצמיכם אישור למחשבות ולמעשים שלכם, תנו לעצמיכם יחס אוהב ובוטח, זיכרו מי אתם באמת, מה מניע אתכם, נטרלו “רעשי רקע סביבתיים” ולכו עם הרגש שלכם, מקסימום תטעו, תתקנו, תבנו מסלול חדש, תתקדמו לכיוון חדש. (כמו בוויז).

LOGO

עדיין לא רשום? פתח עכשיו מנוי לאתר בחינם.